SKELBIMAS

Sveiki gerbiami Užusienio gyventojai,

Šiuo metu Vilniaus miesto savivaldybė ir „Darnu Group“ atlieka mūsų rajono eismo organizavimo analizę. Gegužės pabaigoje įvykusio „Launagių“ projekto pristatymo metu mūsų gyventojai pateikė daug klausimų ir pastabų apie esamas ir būsimas susisiekimo problemas. Natūralu, kad susitikimo metu buvo daug karštų diskusijų ir emocijų. Dabar atėjo metas pateikti konstruktyvių pasiūlymų, kaip savivaldybė ir vystytojai galėtų ir/ar turėtų prisidėti prie susisiekimo gerinimo.

Gyventojų perspektyva, žodis ir reali iliustracija yra labai aktualūs. Mes visi čia gyvename nuolat, todėl problemas žinome geriausiai.

Užusienio bendruomenė prieš porą savaičių inicijavo bendrą darbą kartu su iniciatyvinėmis grupėmis iš Eišiškių sodų, Sostinės parko, Salininkų, P. Joniko gatvės kvartalo.

Būtina ir mūsų, kaip UŽUSIENIO gyventojų, perspektyva ir aktyvumas.

Prašome pasidalinkite esminėmis eismo problemomis, jas trumpai aprašant. Idealiu atveju – ir nufotografuojant / iliustruojant atskirais punktais. Svarbios globalios bendruomenės susisiekimo problemos (ne įskilęs bortas ar duobė asfalte).

Aktualu ne tik problemos, bet ir DALYKINIAI PASIŪLYMAI, kaip eismo situacija galėtų būti pagerinta (viešojo transporto plėtra, A juostų įrengimas, kelių platinimas, dviračių, pėsčiųjų takų įrengimas ir pan.)

Siūlymus artimiausiu laiku prašome siųsti el. paštu: romualdasfire@yahoo.com,

tel. +370 699 21 221.

Asociacijos „Užusienio bendruomenė“ pirmininkas

Romualdas Kazlauskas

About

View all posts by

Parašykite komentarą